Юрій Горбунов став священиком

Актор та ведучий став "третейським суддею" у серіалі "Село на мільйон".

У новому серіалі "Село на мільйон", прем'єра якого незабаром відбудеться в ефірі каналу "1+1", Заслужений артист України Юрій Горбунов став "третейським суддею".

За сюжетом троє кузенів Катя, Коля і Тимур отримують у спадок від свого діда мільйон євро, але з однією умовою. Вони повинні переїхати зі Львова, Миколаєва та Києва відповідно до села на Західній Україні і прожити там рік, не залишаючи його більше ніж на 24 години. Якщо ніхто із спадкоємців не зможе протриматися в селі весь цей час, гроші перейдуть громаді у розпорядження сільського голови Івана. Дізнавшись про це, його опонент Гарбуз має намір ще активніше боротися за владу, намагаючись різними способами відтягнути у Івана голоси членів сільради. Зокрема, до сільради входить отець Любомир, греко-католицький священик, роль якого виконав Юрій Горбунов.

Юрій Горбунов в ролі священника_1
прес-служба каналу "1+1"

"У "Селі на мільйон", можна сказати, у мене роль "третейського судді". Мій герой не претендує на мільйон. Навпаки, у отця Любомира є мета: зробити так, щоб цей мільйон дістався тому, хто заслуговує", - розповідає Юрій Горбунов.

За його словами, отець Любомир - прогресивний священик. Він займається спортом, вивчає східні єдиноборства, ходить в кедах.

Юрій Горбунов в ролі священника_3
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, в "Селі на мільйон" також зіграють Анна Кошмал, Євген Капорін, Костянтин Войтенко, Анатолій Хостікоєв, Наталія Сумська та інші. У серіалі герої говорять переважно українською мовою.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: