Адміністрація президента прогнозує ріст економіки на рівні 4,8%

Замголови Адміністрації президента Ірина Акімова заявила, що приплив інвестицій покращить показники ВВП України.

Ріст ВВП України в 2011 році очікується на рівні 4,7-4,8% на тлі відновлення припливу інвестицій. Про це заявила перший заступник глави Адміністрації президента Ірина Акімова.

"Зростання економіки України досить істотне, за півроку зростання ВВП склало 4,4% промислове виробництво зросло на 8,7%, почав поступово відновлюватися обсяг внутрішніх інвестицій, що дає можливість при реалістичному прогнозі очікувати рівень зростання ВВП до кінця року 4,7-4,8%, що на загальному тлі, на тлі інших країн виглядає досить переконливо - це цілком серйозна і заслуговуюча поваги цифра", - сказала Акімова.

За словами замголови Адміністрації президента, спостерігається поступове відновлення активності як внутрішніх, так і зовнішніх інвесторів, що робить такий прогноз розвитку економіки реалістичним.

Крім того, Акімова висловила думка, що проведені раніше реформи дадуть відчутний економічний ефект вже в другому півріччі поточного року.

Нагадаємо, раніше в Кабінеті міністрів прогнозували, що ріст ВВП за підсумками 2011 року складе 4,7%.

Як повідомлялось, валовий внутрішній продукт (ВВП) України в другому кварталі 2001 року зріс у порівнянні з другим кварталом 2010 року на 3,8%. По відношенню до першого кварталу поточного року приріст скоротився на 1,5%.

Читайте також:

Населення відчує покращення життя у 2012 році

Глава ЄБРР: Україна може увійти до числа 20-ти найбільших економік світу

ЄБРР покращив прогнози росту української економіки

ЄБРР: криза в Україні завершилася, але потрібні реформи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: