Де у Європі найдешевше покататися на лижах

Болгарський гірськолижний курорт Банско визнали найдешевшим у Європі.

Британська компанія Post Office провела дослідження і з'ясувала, на якому європейському гірськолижному курорті найдешевше відпочивати.

Автори дослідження враховували вартість одного підйому для гірськолижників на канатній дорозі, вартість прокату гірськолижного спорядження та ціни на їжу і напої.

Найдешевшим гірськолижним курортом в Європі був визнаний болгарський Банско. Загальна вартість перебування на курорті складає 302 євро. Таким чином, Банско випередив навіть курорт Арінсал в Андоррі, який був визнаний найдешевшим в минулому році.

Цього року, за даними британської компанії, вартість перебування на курорті в Андоррі складає 422 євро, що робить Андорру найдешевшим місцем для катання на лижах серед країн єврозони. У порівнянні з минулим роком вартість відпочинку на курортах Болгарії та Андорри знизилася на 5%.

Подорожчав відпочинок на гірськолижних курортах Швейцарії. Аналітики компанії відзначають, що зростання курортних цін у Швейцарії пов'язане з різницею курсів валют - за минулий рік швейцарський франк значно виріс по відношенню до євро.

Найдоступнішим курортом з точки зору транспорту британська компанія визнала гірськолижний курорт Бохінь у Словенії. Наступними в списку місць, куди гірськолижники зможуть дістатися швидше за все, стоять іспанська Формігаль, італійський Лівіньо і австрійський Шладмінг.

Нагадаємо, за рейтингом туристичної конкурентоспроможності країн Європи, складеним Всесвітнім економічним форумом (ВЕФ), Україна знаходиться на 38 місці із 42.

Читайте також:

Новий рік-2012 за кордоном: де і за скільки святкувати

Україну визнали однією з найменш привабливих країн для туристів

Визначено 5 найбільш популярних країн для секс-туризму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: