Держборг України за місяць виріс на мільярд доларів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше він зменшувався.

За вересень 2019 року державний борг України виріс більш ніж на 1 млрд доларів. Про це повідомляє Міністерство фінансів.

Як відомо, за минулий місяць обсяг державного та гарантованого державою боргу в доларовому еквіваленті зріс на 1,03 млрд доларів - до 82,95 млрд доларів. У відсотковому відношенні приріст склав 1,3%.

Своєю чергою, у гривневому еквіваленті обсяг держборгу скоротився на 69,44 млрд гривень (3,4%) - до 1,998 трлн гривень. Всього за 9 місяців 2019 року держборг збільшився на 4,64 млрд доларів (5,9%), але при цьому скоротився на 170,7 млрд гривень у гривневому еквіваленті (7,9%).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що протягом серпня державний борг України в доларовому еквіваленті зменшився на 500 млн доларів. Станом на 31 серпня державний і гарантований державою борг становив 2 трлн 67 млрд грн або 81,92 млрд доларів

Відео Україні доведеться віддавати щотретю гривню, щоби сплатити раніше взяті борги

Найближчі кілька років будуть надскладними для державного бюджету - Гончарук. Прем'єр пообіцяв представити програму діяльності уряду депутатам уже цього тижня. Попри все, очільник Кабміну сподівається: Україні вдасться залучити до 50 мільярдів доларів інвестицій. А економіка зросте на 40%.

Україні доведеться віддавати щотретю гривню, щоби сплатити раніше взяті борги

Залиште свій коментар

Вибір редакції