Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Держстат оприлюднив показники інфляції за 2017 рік

Зростання цін було більшим, ніж рік тому.

Інфляція в Україні в 2017 році (грудень 2017 року до грудня 2016 року) прискорилася до 13,7% в порівнянні з інфляцією 12,4% в 2016 році.Таку інформацію надали в Державній службі статистики України.

Протягом 2017 року ціни в українській промисловості зросли на 26,4%. Роком раніше цей показник складав 20,5%. Базова інфляція в грудні у річному вираженні до грудня 2016 року склала 9,5%. При цьому порівняно з листопадом вона сповільнилася до 0,8% з 1%.

Дані Держстату не враховують тимчасово окуповані території Автономної Республіки Крим та Севастополя, а також частини зони проведення антитерористичної операції.

ВідеоУкраїна б’є антирекорди за рівнем інфляції

Негативні тенденції стосуються набільше цін на харчі, та непродовольчі товари. Вони в Україні зростають швидше ніж у Європі. Рівень інфляції за підсумками 2017 року виявився найвищим серед країн Європи і СНД. Такі дані оприлюднив інформаційно-аналітичний центру Forex Club в Україні. Так, згідно з даними аналітиків, споживчі ціни в Україні з початку року зросли на 13 цілих 6 десятих відсотка, тоді як середній показник зростання цін в Європі становив – 2 і 6 відсотка, в країнах СНД – 6 цілих 7 десятих процента.

Україна б’є антирекорди за рівнем інфляції

Залиште свій коментар

Вибір редакції