Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії військові масово злягли з пневмонією та бронхітом

Військове командування щосили намагається приховати швидке поширення хвороби.

У Ленінградській області РФ масово госпіталізують призовників з діагнозами ГРЗ, ангіна і пневмонія.

Про це повідомляє регіональне видання 47news.

За даними ЗМІ, за перший тиждень 2018 року до 442-го окружного військового клінічного госпіталя імені Соловйова на Суворовському проспекті в Петербурзі з військових частин області було доправлено 70 військовослужбовців, з 15 до 31 грудня - 293 військовослужбовців, у чималої частини яких була пневмонія.

"За словами військових, у день із таким діагнозом надходили по 8-10 осіб. Всього з кінця листопада було госпіталізовано 996 осіб", - зазначає видання, додаючи, що у медзакладах вже не вистачає місць для госпіталізованих.

До того ж зазначається, що командування не поспішає оголошувати епідемію, а військові не викликають швидку допомогу, щоб приховати інформацію про велику кількість хворих.

"У казармі всі кашляють. Відвозять до госпіталя тільки тих, у кого піднімається температура. Але навіть якщо вирішили відвезти, то санітарну машину ще дочекатися треба, нас не швидкими везуть. Тут із різних частин лежать - і танкісти, і мотострільці", - розповів виданню один із призовників.

На думку батьків, в казармах епідемія вірусної пневмонії. "Від 28 числа у багатьох солдатів температура доходила до 39 градусів. Лікаря в частині немає, тільки фельдшер. Заходи не приймаються до останнього. Людей відвозять до лікарні тільки тоді, коли стан стає критичним. Наприклад, у одного з солдатів стався судомний припадок", - розповіла мати одного з госпіталізованих.

Своєю чергою у прес-службі Західного військового округу заявили, що "ні про яке масове захворювання не може бути й мови", а "загальна кількість госпіталізованих військовослужбовців із захворюваннями органів дихання не перевищує 1% від облікового складу підрозділів", пише ТАСС.

"Спорадична захворюваність хворобами органів дихання знизилася на 12% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року", - запевняють у відомстві.

Залиште свій коментар

Вибір редакції