Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ціни на нафту виходять на максимальний рівень за останні три роки

Аналітики пов’язують це з політикою розпорядження резервами палива в США.

Вартість нафти основних марок зростає на торгах у вівторок на тлі інформації про можливе скорочення запасів палива в США. Березневі ф'ючерси на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures піднялися до $ 67,86 за барель, а ціна на нафту WTI на березень на Нью-йоркській товарній біржі (NYMEX) сягнула $ 62,03 за барель.

Причому протягом торгів Brent зростав до $ 68,10, а WTI – до $ 62,10. Такі показники є максимальними від травня 2015 року. "Ціни на нафту залишаються на висхідній траєкторії", - вважає аналітик Commerzbank Карстен Фрітш. А виконавчий директор Statoil Ельдар Сетре заявив, що коливання нікуди не дінуться, але в довгостроковій перспективі ціни будуть рости.

Американський інститут нафти, який одержує інформацію про запаси палива від операторів НПЗ, нафтосховищ і трубопроводів на добровільній основі, оприлюднить звіт за лічені години. Експерти прогнозують скорочення запасів нафти в США на 4,1 млн барелів. Якщо це підтвердиться, то тенденція до зменшення запасів збережеться вже восьмий тиждень поспіль. Тим часом аналітики BOCI Securities Ltd. підвищили прогноз цін на нафту Brent і тепер очікують, що в першому кварталі вона буде коштувати в середньому $ 62 за барель, у другому і третьому кварталі $ 64 за барель, в четвертому кварталі впаде до $ 60 за барель. Для марки WTI прогнози складають відповідно $ 59, $ 61 і $ 57 за барель.

ВідеоРосійська нафта стає дешевшою за воду і горілку

Залиште свій коментар

Вибір редакції