Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Держстат підрахував, де в Україні найбільше новобудов

За рік в Україні побудували квартир на 130 млрд грн

Державна служба статистики України назвала регіони, які лідирують за темпами будівництва житла. Про це розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

Як повідомляється, за підсумками минулого року у Києві зведення новобудов обійшлося у 30 мільярдів гривень. На другому місці - Одещина. Там на будівництво витратили 15 мільярдів.

Зазначається, що ситуація в галузі будівництва у 2018 році була кращою, ніж у 2017. Загалом забудовники виконали робіт на понад 130 мільярдів гривень.

Нагадаємо, 14 січня повідомлялося, що попит на житло в Україні залишається стабільно низьким, бо українці не мають можливості придбати власне житло.

ВідеоДержстат назвав регіони, в яких ціни зросли найбільше

2017 року найбільший рівень інфляції, майже 16 відсотків, зафіксували в Донецькій області. Найменша інфляція - у Чернівецькій. А також в економічних новинах - Україна у трійці найбільших постачальників вершкового масла до Європи. Наша держава посіла друге місце після Нової Зеландії за експортом цього продукту до Європейського Союзу. У міжнародних касах Укрзалізниці дозволили платити карткою. Про це повідомив виконувач обов'язків голови правління "УкрзалізницІ" Євген Кравцов. У Харківській політехніці відкрили сучасний навчально-виробничий 3D-центр, який не має аналогів в Україні. 

Держстат назвав регіони, в яких ціни зросли найбільше

Залиште свій коментар

Вибір редакції