Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ДФС поновила податкову перевірку міністра Данилюка

Генпрокуратура закрила справу, в якій фігурував політик.

Державна фіскальна служба поновила податкову перевірку щодо свого керівника - міністра фінансів Олександра Данилюка. Ідеться про період, коли він працював за кордоном.

"Перевірку відновили, незважаючи на закриття справи ГПУ та на неузгодження цих дій з нормами Податкового кодексу про обмеження на строк проведення перевірок. А головне, її відновили одразу після того, як я оприлюднив інформацію щодо зловживань у ДФС Києва на сотні мільйонів гривень та поставив завдання керівнику ДФС забезпечити проведення розслідування та відсторонити причетних", - написав Данилюк у Facebook.

Також міністр отримав від столичної фіскальної служби висновок щодо попередньої податкової перевірки.

"З одного боку, цілком очікувано акт зняв усі питання щодо невідповідності моїх доходів та витрат. Від самого початку ці звинувачення були безперспективні. Але з іншого боку, були висунуті інші безглузді звинувачення. Виявляється, що я на той час, постійно проживаючи з родиною за кордоном, працюючи та сплачуючи там податки, мав ще крім цього заплатити податки в Україні. Ну, «не знають» в ДФС про угоди про уникнення подвійного оподаткування, резидентство та інші нюанси податкового законодавства. Цікава новина для мільйонів українців, що працювали та працюють за кордоном", - зазначив посадовець.

Раніше Данилюк розповів про свої статки після підозр у несплаті податків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції