До дефолту Італії залишилось 100 днів

Дата публікації
Перегляди
2546
Поділитись:
WhatsApp
Viber
До дефолту Італії залишилось 100 днів

До дефолту Італії залишилось 100 днів / Фото: Wikipedia

Італії залишилось 100 днів на вирішення боргових проблем. Якщо країна не справиться, - доведеться залучати допомогу країн єврозони.

Експерти одного з найпотужніших інвестиційних банків Швейцарії Credit Suisse прогнозують, що Італії залишилося 100 днів до дефолту.

На їх думку, 100 днів до краху - це реальність, при якій без глибоких структурних реформ країна дуже швидко може скотитися до краху.

"Навряд чи комусь вдасться зупинити ці перегони. Принаймні, судячи з того, якими були справи колись. Ситуація стала критичною, коли прибутковість держоблігацій досягла порогу в 6%, а це точка неповернення: після подолання цього порогу залишається 100 днів, щоб уникнути втручання з боку ЄС", — пояснюють фахівці.

У вівторок, 1 листопада, поріг у 6% було перейдено вдруге після 28 липня. Тепер або уряд зуміє вжити негайних та ефективних заходів, які обіцяє Європейському союзу, або фінал вирішено: єдиним виходом з положення стане інтервенція міжнародних інститутів.

Як повідомлялось, нині борг італійського уряду досягає близько 1,8 трлн євро, тоді як стабілізаційний фонд єврозони складає лише 440 млрд євро.

Читайте також:

Німеччина не вірить у порятунок Італії від дефолту

Греція загрожує Європі ще однією кризою

Європейська криза добралась до США

Списання половини грецьких боргів не врятує Європу

Європа знайшла вихід з кризи: половину боргів Греції спишуть

Країни ЄС створили єдиний економічний уряд

Борги Європи виросли до рекордного рівня

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2546
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація