До дефолту Італії залишилось 100 днів

Італії залишилось 100 днів на вирішення боргових проблем. Якщо країна не справиться, - доведеться залучати допомогу країн єврозони.

Експерти одного з найпотужніших інвестиційних банків Швейцарії Credit Suisse прогнозують, що Італії залишилося 100 днів до дефолту.

На їх думку, 100 днів до краху - це реальність, при якій без глибоких структурних реформ країна дуже швидко може скотитися до краху.

"Навряд чи комусь вдасться зупинити ці перегони. Принаймні, судячи з того, якими були справи колись. Ситуація стала критичною, коли прибутковість держоблігацій досягла порогу в 6%, а це точка неповернення: після подолання цього порогу залишається 100 днів, щоб уникнути втручання з боку ЄС", — пояснюють фахівці.

У вівторок, 1 листопада, поріг у 6% було перейдено вдруге після 28 липня. Тепер або уряд зуміє вжити негайних та ефективних заходів, які обіцяє Європейському союзу, або фінал вирішено: єдиним виходом з положення стане інтервенція міжнародних інститутів.

Як повідомлялось, нині борг італійського уряду досягає близько 1,8 трлн євро, тоді як стабілізаційний фонд єврозони складає лише 440 млрд євро.

Читайте також:

Німеччина не вірить у порятунок Італії від дефолту

Греція загрожує Європі ще однією кризою

Європейська криза добралась до США

Списання половини грецьких боргів не врятує Європу

Європа знайшла вихід з кризи: половину боргів Греції спишуть

Країни ЄС створили єдиний економічний уряд

Борги Європи виросли до рекордного рівня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: