Африканці виступили на захист Луценка і Тимошенко (відео)

Африканці виступили на захист Луценка і Тимошенко (відео)

У Африці підтримали Луценка і Тимошенко

Громадянин Сенегалу висловив підтримку українським опозиційним політикам.

17-річний сенегалець підтримав екс-прем'єрку Юлію Тимошенко та екс-міністра МВС Юрія Луценка відеороликом.

Про це повідомили в перс-службі "Народної Самоборони".

У коментарі сенегалець зазначає: "Мені 17 років і моя мати - українка. Я справжній патріот цієї країни і щиро люблю її всім серцем. Цим протестом я висловлюю всю свою відразу проти несправедливості, яка сьогодні відбувається в Україні".

На його думку, Україна, яка була прикладом для усього світу під час Помаранчевої революції, раптом опустилася нижче багатьох африканських держав у галузі демократії та прав людини.

У ролику - позиція відомих сенегальських політиків, які висловлюють свою думку про події в Україні. Серед них - і колишній міністр закордонних справ Республіки Сенегал, президент політичного руху MPCL за зміну Сенегалу доктор Шейх Тідіане Гадіо.

Нагадаємо, 27 жовтня у Москві біля посольства України жіноча фракція партії "Яблуко" разом з деякими іншими жіночими організаціями збиралася провести пікет на підтримку екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко.

У Якутську 16 жовтня були затримані чотири особи за організацію несанкціонованого пікету на підтримку екс-прем'єра України Юлії Тимошенко.

Як відомо, 11 жовтня оголосили вирок Юлії Тимошенко в Печерському райсуді Києва. Колишнього главу уряду та лідера опозиції визнали винною у перевищенні службових повноважень при укладанні на початку 2009 року газової угоди з Росією. Екс-прем'єрку засудили до позбавлення волі на 7 років. Таке покарання – сім років позбавлення волі - вимагала прокуратура.

Читайте також:

В Якутії затримано студентів за пікет на підтримку Юлії Тимошенко

В уряді ще влітку заявляли, що Україна не брала на себе борги ЄЕСУ

Росія у другій справі проти Тимошенко бачить лише борг

Турчинов: СБУ тільки намагалося пред'явити обвинувачення Тимошенко

Повʼязані теми:

Наступна публікація