Росія у другій справі проти Тимошенко бачить лише борг

Росія у другій справі проти Тимошенко бачить лише борг

Сергій Лавров. Ілюстрація / Фото: AFP

Голова МЗС Росії Сергій Лавров вважає, що друга справа проти Юлії Тимошенко пов'язана винятково з заборгованістю приватної української компанії.

Голова МЗС Росії Сергій Лавров вважає, що друга справа проти екс-прем'єра Юлії Тимошенко пов'язана винятково із заборгованістю приватної української компанії.

"Є заборгованість перед Міністерством оборони (РФ) у приватної української компанії. Ось усе, що я з цього приводу думаю", - заявив Лавров.

Як відомо, проти Тимошенко порушена кримінальна справа за статтею 191 Кримінального кодексу за фактом перекладання боргу компанії "Єдині енергетичні системи України" перед Міністерством оборони Росії на Кабінет міністрів України.

Нагадаємо, слідство звинувачує екс-прем'єра в тому, що більше десяти років тому вона перевела борг компанії "Єдині енергетичні системи України" (яка тоді належала їй) перед Міноборони Росії на бюджет країни. Загалом сума боргу перевищила 400 мільйонів доларів.

Якщо Тимошенко буде визнана винною у новій кримінальній справі, то їй може загрожувати до 12 років позбавлення волі.

Нагадаємо, 11 жовтня колишнього главу уряду та лідера опозиції визнали винною у перевищенні службових повноважень при укладанні на початку 2009 року газової угоди з Росією.

Тимошенко засудили до позбавлення волі на 7 років та відшкодування 1,5 млрд гривень "Нафтогазу України". Наразі її адвокати готують апеляцію, а Тимошенко як і раніше перебуває в Лук'янівському СІЗО.

Читайте також:

У Росії пояснили, що борг ЄЕСУ давно пробачили

Дочка Тимошенко очікує скорого звільнення матері: "20-го щось станеться"

Тимошенко "світить" 12 років за борги ЄЕСУ

За що судили Тимошенко: хроніка "газової війни" 2009-го року

Повʼязані теми:

Наступна публікація