Главу МВФ викликали до суду

Лагард говорила, що планує оскаржити рішення про залучення її до судового розгляду.

Главу Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард у Франції викликали до суду у справі про виплату владою країни компенсації в 400 мільйонів євро бізнесмену Бернару Тапі.

Лагард підозрюють у співучасті в шахрайстві.

Раніше глава МВФ говорила, що планує оскаржити рішення про залучення її до судового розгляду.

У 2008 році колишній власник футбольного клубу Бернар Тапі виграв справу у банку Crédit Lyonnais і отримав компенсацію. Мінфін Франції, який тоді очолювала Лагард, доручив зайнятися справою спеціально створеної комісії, яка пізніше зайняла сторону Тапі. Після цього опозиція країни звинуватила Лагард в тиску на суд. На початку 1990-х Credit Lyonnais на прохання Тапі виставив на продаж Adidas, яка належала бізнесмену.

Сума угоди склала близько 320 мільйонів євро. Однак після Тапі звинуватив банк у шахрайстві, заявивши, що банк уклав таємні домовленості з покупцями і залишив прибуток. Після того, як у справу втрутилася Лагард, суд прийняв рішення про компенсації Тапі 403 мільйонів євро. Пізніше суд Парижа анулював постанову та прийняв рішення про повернення цієї суми. Тапі подав цивільний позов з вимогою виплатити один мільярд євро компенсації.

Нагаадаємо, що раніше МВФ визнав "борг Януковича" офіційним, а не комерційним.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: