Україна отримала від ЄС 5 млн євро на розвиток енергетики

Ці гроші допоможуть нашій країні зменшити забруднення навколишнього середовища.

17 грудня Європейський Союз надав Україні перший транш в сумі 5 млн євро в рамках підтримки впровадження енергетичної стратегії України.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на представництво ЄС в Україні.

У повідомленні йдеться, що ці гроші будуть направлені на три пріоритетні сфери: зменшення забруднення навколишнього середовища, пов'язаного з виробництвом електроенергії і просування реформи ринку електроенергії; поліпшення якості нафтопродуктів і посилення системи контролю якості палива; створення системи сховищ нафти і нафтопродуктів.

Загальний бюджет програми становить 45 млн євро. Наступні транші будуть надані у відповідності з виконанням певних умов, зокрема, за показниками результативності в 2015-2017 роках.

Інші транші ЄС будуть надані за умови перегляду енергетичної стратегії, яка повинна відповідати зобов'язанням ЄС в рамках Угоди про асоціацію та Договору про заснування Енергетичного співтовариства.

Нагадаємо, 22 липня Європейський Союз виділив Україні 600 млн євро першого траншу макрофінансової допомоги. Загальний обсяг допомоги сягне майже € 2 мільярдів. Вони призначені для реформ у сфері державних фінансів, енергетики і соціального захисту населення та бізнесу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: