Гройсман розповів про пріоритети держбюджету-2018

Уряд чекає від парламенту ухвалення реформ.

Пріоритетами в державному бюджеті України на 2018 рік будуть децентралізація, підтримка реального сектору економіки, медицина, оборона, дороги тощо. Проект документа уряд подасть до Верховної Ради через 10 днів, до 15 вересня, як того і вимагає законодавство.

Про це запевнив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Сьогодні ж, 5 вересня, парламент зібрався на своє перше засідання після двомісячних канікул. Від нардепів уряд чекає на ухвалення законів, що зрушать з місця освітню, медичну, пенсійну реформи.

"Нова сесія – це можливості. За багато років громадяни не раз відчували розчарування. Сьогодні саме від нас з вами - від президента, парламенту та уряду - залежить те, як буде жити громадянин України сьогодні і завтра. За три роки, які минули після Революції гідності, нам вдалося стабілізувати економіку, маємо паростки зростання, але цього недостатньо. Наш обов'язок - провести зміни, яких люди очікують десятиліттями. Сьогодні ми найближче перебуваємо до рішень, які дадуть можливість українцям отримати якісну пенсію, якісну освіту і систему охорони здоров'я, отримати врешті-решт доступ до якісного і справедливого правосуддя", - сказав у парламенті Гройсман.

Раніше повідомлялося, що глава уряду переживає через 800 поправок до медичної реформи.

Залиште свій коментар