Імпортні будматеріали та квіти можуть злетіти в ціні

Дата публікації
Перегляди
1639
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Імпортні будматеріали та квіти можуть злетіти в ціні

Мита підвищують заради покращення від Януковича

Митниці запропонували підвищити мита на 5 сотень видів імпортних товарів.

Регіонали внесли в Раду законопроект, яким митниці пропонується підвищити мита майже на 500 товарних позицій.

Головними об'єктами для оподаткування, на думку депутатів, повинні стати зрізані квіти, декоративна зелень, живі дерева та інші рослини, продукти органічної та неорганічної хімії, штукатурні матеріали, вапно та цемент, пише "Коментарі".

Також ймовірно збільшення митних зборів для барвників, фарбувальних матеріалів замазки, лаків, пластмаси, полімерних матеріалів і виробів з них. Так само в списку знаходиться хімічна продукція та машини, обладнання і механічні пристрої, електричні машини, устаткування та їх частини.

Мета даного документу - підвищення ефективності економіки країни та захист інтересів національних виробників, які випускають аналогічні товари. Крім цього, підвищення ставок ввізного мита дозволить збільшити доходи державного бюджету за рахунок збільшення податків на міжнародну торгівлю.

За прогнозами авторів законопроекту, впровадження його в життя дозволить зібрати в бюджет додатково близько 2 млрд гривень.

Нагадаємо, останні два тижні ЗМІ повідомляють про те, що митниця не пропускає товари, намагаючись отримати вдвічі більше грошей від розмитнення.

Такі дії на кордоні вже призвели до подорожчання імпортних товарів. Особливо це помітно на цінах побутової техніки та електроніки. Для прикладу, ціни на фотоапарати подекуди виросли за тиждень на тисячу грн за одиницю товару.

Нагадаємо, 7 березня Янукович дав старт кампанії з наведення порядку в митній політиці, а річний план Держмитниці зі зборів податків збільшено на 7 млрд грн.

Дата публікації
Перегляди
1639
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація