Ізраїль готовий працевлаштувати українських будівельників

Між державами ухвалена угода, яка надає можливість працювати в цій країні з відповідним соцзабезпеченням.

Уряди України та Ізраїлю підписали угоду про тимчасове працевлаштування українців в окремих галузях Ізраїлю та імплементаційний протокол "А" до угоди, що стосується будівельної галузі.

Про це повідомив очільник МЗС Павло Клімкін після підписання угоди у вівторок в Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

"Це унікальна угода, яка дає тисячам українців різних спеціальностей, зокрема будівельних спеціальностей, можливість працювати в Ізраїлі, працювати на тих же умовах, як і громадяни держави Ізраїль з відповідним соціальним забезпеченням, відповідною медичною страховкою", –  зазначив міністр.

За його словами, угода передбачає обмін технологіями та досвідом.

Клімкін сподівається, що в найкоротші терміни угода буде ратифікована як українською, так і ізраїльською стороною.

"Я дуже сподіваюся, що ратифікація відбудеться в короткий проміжок часу", – сказав він.

Посол Ізраїлю в Україні Еліав Бєлоцерковськінаголосив на важливості цієї угоди і зазначив, що після підписання угоди та протоколу до нього можна буде перейти до підготовки документів, які дозволять працювати в Ізраїлі українським громадянам з іншими спеціальностями.

Він запевнив, що Ізраїль буде радий бачити українських будівельників.

Посол також нагадав, що в наступному місяці Україна та Ізраїль розпочинають третій раунд переговорів про створення зони вільної торгівлі між двома країнами.

Польща збирається підняти зарплати заробітчан до рівня власних заробітних плат

Зрівняти ставки тамтешній уряд обіцяє з початку наступного року. За словами заступника міністра родини, праці й соцполітики Станіслав Шведа, ідеться про впровадження так званої сезонної директиви щодо працевлаштування іноземців. Поляки кажуть, найбільше в таких поступках зацікавлені саме українці. Адже понад 95% усіх заробітчан приїзять до Польщі з нашої країни.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: