МВФ: світові загрожує нова фінансова криза

В МВФ наголосили, що ризики рецесії наразі зростають, переважуючи загрозу інфляції, тому уряди і регулятори розвинених країн повинні вжити рішучі дії.

Світові загрожує нова криза, потрібні рішучі дії урядів. Про це заявила директор-распорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лагард.

За її словами, ризики рецесії наразі зростають, переважуючи загрозу інфляції, тому уряди і регулятори розвинених країн повинні вжити рішучі дії, щоб запобігти новій кризі.

"Країни повинні діяти негайно і діяти рішуче, щоб провести свої економіки через цей небезпечний новий етап відновлення", -  заявила Лагард.

За словами глави МВФ, уряди повинні використовувати всі наявні в їхньому розпорядженні інструменти, включаючи нетрадиційні, а грошово-кредитна політика в розвинених країнах поки повинна зберігати "максимально стимулюючий характер".

"Хоча в регуляторів ще є варіанти підтримки відновлення, спектр доступних заходів істотно вужчий, ніж на початок першої хвилі кризи. Регулятори повинні бути готові в разі потреби вжити додаткові дії для підтримки економіки, включаючи нетрадиційні заходи", - вважає Лагард.

Вона відзначила посилення ризиків у світовій економіці, слабкість економічного росту і жалюгідний стан державних, корпоративних і споживчих фінансів.

Читайте також:

Сорос попередив, що наступна криза буде значно сильнішою

Меркель: Крах євро означає крах Європи

Боргова криза Європи може вдарити по економіці України

Глава МВФ: світова економіка вступила в нову небезпечну фазу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: