Попов загальмував заборону продажу алкоголю в кіосках

В КМДА вирішили не поспішати із забороною продажу алкоголю в кіосках.

Київська міська державна адміністрація запропонує Київраді відкласти введення в дію рішення про заборону продажу алкогольних і тютюнових виробів в торгових площах менше 40 кв м, повідомив голова КМДА Олександр Попов.

За його словами, з цим рішенням складна ситуація із його виконанням, оскільки воно суперечить чинному законодавству і викликає протести підприємців. Попов звернув увагу на те, що вже пройшли акції протесту власників МАФів, а також є звернення громадських організацій національного рівня відносно того, що це рішення Київради треба коригувати.

За словами керівника КМДА, правки можуть торкатися як термінів введення в дію документа, так і підходів до реалізації згаданої продукції.

Зокрема Попов зупинився на невідповідності рішення Київради чинному законодавству. "Наприклад, згідно із законодавством, не можна торгувати алкогольними напоями в торгових об'єктах, які за площею менші 20 кв м, а в рішенні сесії - менше 40 кв м. Тобто, воно вступає в протиріччя з чинним законодавством, і це треба допрацювати. Ми не можемо зараз прийняти такі санкції і прибрати, наприклад, якийсь кіоск, а завтра в суді відповідати, що порушили законодавство", - відмітив він.

Враховуючи це, за словами Попова, депутатам Київради буде запропоновано внести зміни в прийняте рішення. На думку голови КМДА слід відкласти виконання цього рішення хоча б на декілька місяців, щоб допрацювати його і підготувати в такому варіанті, який не викликатиме конфліктних ситуацій і відповідатиме закону.

Читайте також:

Стихійну торгівлю у київському метро знову спробують ліквідувати

31 березня з київських кіосків зникнуть сигарети і пиво

У Києві можуть зникнути кіоски з пресою

Продаж алкоголю і сигарет у кіосках заборонять по всій країні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: