Порошенко назвав блокаду ОРДЛО "ударом під дих Україні"

Минулого тижня Україна припинила торговельне сполучення з окупованими територіями.

Президент України попередив, що першою наслідки від блокади ОРДЛО відчує на собі промисловість.

Про це він сказав, беручи участь у Раді регіонального розвитку.

"Блокада Донбасу - удар під дих Україні. В першу чергу відчує промисловість", - заявив він.

Нагадаємо, 15 березня на екстренному засіданні РНБО було ухвалене рішення про припинення торгівлі з окупованими територіями Луганської та Донецької областей. Водночас рішення не стосується тих підприємств, які перебувають під юрисдикцією України і платять податки до бюджету. 

Чергове підвищення: на рішення про офіційну блокаду Донбасу зреагували енергетики

Про позапланове підвищення оптової ціни на електрику з 1 квітня повідомив голова Нацкомісії з регулювання енергетики Дмитро Вовк. Саме через блокаду ціни замість падати - підуть угору, бо вугілля треба буде купувати за кордоном. Чому досі не зіскочили з голки Донбасу, пан Вовк не коментує.

Вже наступного дня, президент України Петро Порошенко підписав відповідний указ "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 березня 2017 року "Про невідкладні додаткові заходи із протидії гібридним загрозам національній безпеці України". 

Такі дії пов'язані із суттєвим загостренням безпекової ситуації в районі проведення АТО, насильницьким захопленням українських підприємств, зростанням загроз економічній і енергетичній безпеці та ескалацією агресії з боку Росії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: