Порошенко ввів санкції проти російських банків

Дата публікації
Порошенко ввів санкції проти російських банків

Reuters

Відповідне рішення було ухвалено напередодні РНБО.

Президент Петро Порошенко  увів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 березня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" щодо російських банків.

Вони будуть введені на один рік до публічного акціонерного товариства "Сбербанк", ПАТ "ВіЕс Банк", ПАТ "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк", ПАТ "ВТБ БАНК", ПАТ "БМ БАНК" в частині запобігання виведенню капіталів зазначеними юридичними особами за межі України на користь пов'язаних з ними осіб.

"Міністерство закордонних справ України має поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав про запровадження санкцій і порушити перед ними питання про застосування аналогічних обмежувальних заходів до відповідних юридичних осіб", - йдеться в повідомленні на сайті глави держави.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Тенденції до розколу: Москва та Берлін відреагували на рішення РНБО

Тенденції до розколу: Москва та Берлін відреагували на рішення РНБО

Нагадаємо, 10 березня під час засідання Кабміну міністр внутрішніх справ Арсен Аваков запропонував вести санкції проти російського "Сбербанку". Цю пропозицію підтримав прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Такі дії стосовно російської фінансової установи пов'язані з тим, що у РФ "Сбербанк" почав обслуговувати клієнтів, які в ролі посвідчення особи використовують папірці, видані терористами "ЛНР" і "ДНР" під виглядом "паспортів". 

Наступна публікація