Росія і Україна планують розраховуватися рублями

Росія і Україна планують розраховуватися рублями

Росія і Україна планують розраховуватися рублями / Фото: Вкурсе

Наступного тижня глави Мінфінів і Центробанків двох країн проведуть відповідні переговори щодо валюти розрахунків.

Прем'єри Росії і України Володимир Путін і Микола Азаров домовилися опрацювати можливість здійснення взаєморозрахунків у рублях при проведенні торговельних операцій.

Про це вони домовилися в ході двосторонньої зустрічі у вівторок, 18 жовтня, в Петербурзі, повідомив прес-секретар прем'єра РФ Дмитро Пєсков.

"Сторони домовилися, що наступного тижня глави Мінфінів і Центробанків двох країн проведуть відповідні переговори", - сказав прес-секретар прем'єра Росії.

Путін і Азаров, за його словами, докладно обговорили в різних форматах, в тому числі один на один, питання взаємодії в галузі енергетики, а також співробітництво в ракетно-космічній галузі, авіації, взаємодію в кредитно-фінансовій сфері.

Пєсков додав, що при обговоренні останнього питання і була досягнута домовленість, що стосується можливості взаєморозрахунку в рублях.

Нагадаємо, керівники урядів країн СНД у вівторок, 18 жовтня, у Санкт-Петербурзі підписали договір про зону вільної торгівлі в рамках Співдружності.

Також, учасники засідання Ради глав урядів СНД прийняли ще 28 документів. Зокрема, підписано угоду про основні принципи політики в сфері валютного регулювання, валютного контролю в державах СНД.

Читайте також:

Українські банки відмовлялися міняти рублі на гривні

Договір про зону вільної торгівлі між країнами СНД підписано

Путін попередив, що Азарову не варто чекати халяви на газ

Медведєв засуджує Україну за прихід до МС через політичний "сплеск"

Половина українців переконані, що СНД не має майбутнього

Повʼязані теми:

Наступна публікація