Медведєв засуджує Україну за прихід до МС через політичний "сплеск"

Медведєв засуджує Україну за прихід до МС через політичний "сплеск"

Медведєву не подобається, що Україна може прийти в МС через кризу / Фото: AFP

Інтеграція повинна ґрунтуватися на національних інтересах, а не під впливом кризи - економічної, чи політичної, апевненний Медведєв.

Президент Російської Федерації Дмитро Медведєв заявив, що йому не подобається позиція країн, які вступають до міжнародних союзів під впливом кризи в економіці.

Таку заяву він зробив у вівторок, 18 жовтня, на прес-конференції в Донецьку після Українсько-Російського міжрегіонального економічного форуму.

"Мені дуже не подобається постановка питання, що криза підштовхне до інтеграції. Мені здається, це повинно бути рішення, що ґрунтується, як було сказано президентом України, на національних інтересах, а не під впливом кризи – чи то економічної кризи, чи то політичного невеликого сплеску, який виник в України з Євросоюзом або ще з кимсь", - наголосив Медведєв.

Водночаспрезидент України Віктор Янукович заявив, що перед прийняттям рішення про вступ країни до Митного союзу Україна спочатку повинна подивитися, як складаються відносини усередині союзу, і побачити його реальну роботу.

"Світ змінюється, і ми розуміємо, що економічна криза, яка продовжується в світі, змушує багато держав шукати форми, як захиститися і використати наявні можливості. Ми завжди робитимемо все, що відповідатиме нашим національним інтересам", - зазначив Янукович.

При цьому Медведєв наголосив, що не ставить Україну в часові рамки щодо прийняття рішення про Митний союз. "Ми ведемо розмову, але не займаємо позицію, що до певної дати ви повинні визначитися, інакше "до побачення", - додав він.

Нагадаємо, у вівторок, 18 жовтня, в Донецьку проходив Другий Українсько-Російський міжрегіональний економічний форум, в роботі якого взяли участь президенти України та Росії.

Зазначимо, на спільній прес-конференції з президентом Віктором Януковичем у Донецьку Медведєв заявив, що наполягає на неможливості приєднання України до Митного союзу на особливих умовах.

Читайте також:

Україна та Росія досягли газового компромісу

Товарообіг України та Росії досяг історичного максимуму

Тігіпко поведе Україну у Митний союз, якщо ЄС відмовить в асоціації

Янукович подумує щодо формату співпраці України з Митним союзом

Янукович на годину усамітнився з Медведєвим

Україна таки може приєднатися до Митного союзу

Повʼязані теми:

Наступна публікація