Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Rozetka.ua зізналась у мільйонних боргах

Онлайн-магазин погодився з претензіями податкової.

Інтернет-магазин Rozetka.ua - припинив спори з Податковою і визнав заборгованість перед бюджетом, повідомив керівник прес-служби ДПС в Києві Микола Ковтуненко.

Компанія вже перерахувала державі перші 1,5 млн з 7,3 млн грн, які вимагає держава, натомість, як стверджують джерела "Комерсант-Україна", ДПС знизить претензії до 4,7 млн грн.

За словами юристів, легальні схеми мінімізації податків використовує більшість інтернет-компаній, але відстояти свої інтереси в судовому протистоянні з податковою на практиці досить складно, пояснюють юристи.

Щодо компанії "Розетка Уа" податкова відкривала дві справи. У квітні ДПС звинуватила її керівників в оформленні операцій з фіктивними підприємствами та фізособами при ввезенні товару з-за кордону. У податковій стверджували, що "Розетка" ухилилась від сплати податку на додану вартість на 7,3 млн грн, а в кінці червня ДПС виявила склад з контрабандною комп'ютерною технікою на суму близько 50 млн грн в приміщенні, яке раніше орендувала "Розетка".

Поки невідомо, чи повністю компанія визнала податкові претензії - в ДПС цю інформацію не коментують. За словами джерела видання у відомстві, загальна сума податкових претензій скоротилася до 4,7 млн.

В адміністрації інтернет-магазину "Комерсант" повідомили, що вважають таке рішення компромісом у суперечці з ДПС. "Я сподіваюся, що скоро все вирішиться, і я зможу продовжувати вести бізнес у цій країні", - заявив співвласник магазину Владислав Чечоткін.

Сплата "Розетка" заборгованості фактично означає визнання власної провини, відзначають юристи. Партнер юридичної компанії "Правові партнери" Андрій Доманський допускає, що компанія могла домовитися з ДПС про сплату податків в обмін на закриття кримінальної справи. Крім того, безперервні перевірки компанії практично паралізували її робот.

Залиште свій коментар

Вибір редакції