Суд заарештував майно та акції "Мотор Січі"

Автор
Олена Вус
Дата публікації
Перегляди
2119
Суд заарештував майно та акції "Мотор Січі"

СБУ

Зазначається, що підприємство продовжить роботу відповідно до вимог чинного законодавства.

Шевченківський райсуд Києва наклав арешт на майно і 100% акцій підприємства "Мотор Січ".

Про це в суботу, 20 березня, повідомляє пресслужба СБУ.

"За результатами судового розгляду майно передано в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) з обов’язковим визначенням управлінської компанії, що має державну форму власності", - йдеться у повідомленні.

В СБУ нагадали, що здійснює досудові розслідування щодо "Мотор Січі" за двома напрямками:

Перший – за ознаками злочинів, передбачених статтями 14, 15, 111 та 113 Кримінального кодексу України (щодо диверсійної та підривної діяльності на користь РФ).

Другий – за ознаками злочинів, передбачених статтями 209, 212, 233 та 364 Кримінального кодексу України. В ньому досліджуються можливі порушення законодавства під час первинної приватизації і подальшої незаконної концентрації акцій.

"Йдеться не тільки про долю одного підприємства, а про те, наскільки держава здатна захистити власні інтереси. Адже збереження української "Мотор Січі" - питання національної безпеки", - заявив глава СБУ Іван Баканов.

Зазначається, що підприємство продовжить роботу відповідно до вимог чинного законодавства, зі збереженням робочих місць та виконанням зобов'язань в рамках виробничих замовлень.

Нагадаємо, на засіданні РНБО 11 березня ухвалили рішення про повернення підприємства "Мотор Січ" українському народу, у власність української держави в законний конституційний спосіб найближчим часом.

31 січня китайський акціонер "Мотор Січ" Skyrizon назвав санкції України "варварським пограбуванням" і заявив про намір використовувати всі можливі юридичні засоби, включаючи міжнародний арбітраж, для рішучого захисту своїх законних прав та інтересів. 

Слідчі СБУ допитали бізнесмена Ярославського в справі про продаж акцій "Мотор Січі" китайцям

Слідчі СБУ допитали бізнесмена Ярославського в справі про продаж акцій "Мотор Січі" китайцям