Керівник "Укренерго" назвав причини обшуків у компанії та в нього вдома

Керівник "Укренерго" назвав причини обшуків у компанії та в нього вдома

Фото: УНІАН

Ковальчук упевнений, що обшуки "замовні" через ламання чергових схем корупції.

Уранці середи, 12 липня, в приватному будинку тимчасового виконувача обов'язків директора "Укренерго" Всеволода Ковальчука прокуратура проводила обшуки. В ці ж хвилини обшуки тривали і в самій компанії.

"Тільки-но ми зробили те, чого чекає вся країна, - почали шлях об'єднання енергосистеми України з Європою, що позбавить нас від електроенергетичної залежності від Росії, тільки я відзвітував, що ми збили з тендерних цін вже понад 6,7 млрд грн (і це ціни, затверджені у 2013-2015 роках!), як почалася нова хвиля дискредитації мене особисто та роботи найпрозорішого з державних підприємств. Це точно не пройде, я впевнений у правильності моєї стратегії для "Укренерго", я вірю, що часи корупції в цій компанії не повернуться, і що ми приєднаємо наші мережі до європейських. І я довіряю моїй команді", - написав Ковальчук у Facebook.

Він виклав відео, на якому говорить, що прокуратура не знайшла вдома в нього ніяких документів, що компроментують, бо їх не існує.

"Не можна сказати, що це (обшуки) було дуже непередбачувано... На третій день після мого призначення тво директора "Укренерго" в компанії, у мене вдома, у моїх родичів відбулися обшуки. Це супроводжувалося масовою інформаційною кампанією через сайти, які відомі розміщенням компрометуючих і неперевірених матеріалів за гроші. Потім Генпрокуратура, навіть не провівши допити людей, повернула всі вилучені документи, речі, гроші тощо. Це був пресинг, типовий для стилю роботи українських правоохоронних органів", - зазначив Ковальчук.

Посадовець стверджує, що "протягом останніх 20 місяців спостерігалася чітка тенденція - як тільки ми ламали чергову схему, знижуючи ціни на тендерах (на кшалт "трансформаторів Григоришина"), або починали структурні зміни по якомусь з напрямків, зразу починалася хвиля таких само псевдокомпроматів, як і у жовтні 2015-го. Зразу після цих публікацій на мене виходили якісь люди і розказували, як страшно скоро буде, як мене посадять тощо. Це відбувалося приблизно кожні 4-6 місяців. От і зараз".

Не можна сказати, що це було дуже непередбачувано... На третій день після мого призначення тво директора Укренерго в компанії, у мене вдома, у моїх родичів відбулися обшуки. Це супроводжувалося масовою інформаційною кампанією через сайти, які відомі розміщенням компрометуючих і неперевірених матеріалів за гроші. Потім Генпрокуратура, навіть не провівши допити людей, повернула всі вилучені документи, речі, гроші тощо. Це був пресинг, типовий для стилю роботи українських правоохоронних органів. Протягом останніх 20 місяців спостерігалася чітка тенденція - як тільки ми ламали чергову схему, знижуючи ціни на тендерах (на кшалт "трансформаторів Григоришина"), або починали структурні зміни по якомусь з напрямків, зразу починалася хвиля таких само псевдокомпроматів, як і у жовтні 2015. Зразу після цих публікацій на мене виходили якісь люди і розказували, як страшно скоро буде, як мене посадять і тд, і тп. Це відбувалося приблизно кожні 4-6 місяців. От і зараз. Тільки-но ми зробили те, чого чекає вся країна - почали шлях об'єднання енергосистеми України з Європою, що позбавить нас від електроенергетичної залежності від Росії, тільки я відзвітував, що ми збили з тендерних цін вже понад 6.7 млрд.грн. (І це ціни, затверджені у 2013-2015 роках!!!!), як почалася нова хвиля дискредитації мене особисто та роботи найпрозорішого з державних підприємств. Це точно не пройде, я впевнений у правильності моєї стратегії для Укренерго, я вірю, що часи корупції в цій компанії не повернуться, і що ми приєднаємося наші мережі до європейських. І я довіряю моїй команді. Далі буде.

Опубліковано Всеволодом Ковальчуком 11 липня 2017 р.

Трохи прокурорського сюрреалізму вам у стрічку. Вже видно мотив сьогоднішніх #маскишоувУкренерго Вчора ми писали про мі...

Опубліковано НЕК "Укренерго" - NPC Ukrenergo 12 липня 2017 р.

Повʼязані теми:

Наступна публікація