Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Roshen оприлюднили вартість фабрики в Липецьку

У компанії жаліють, що немає "нормальних покупців".

Російські активи кондитерської корпорації Roshen виставлені на продаж за 200 млн доларів, заявляє генеральний директор корпорації В'ячеслав Москалевський.

"Ми виставили їх приблизно за 200 млн доларів", - сказав він в інтерв'ю ЛІГА.net.

Гендиректор корпорації додав, що покупця на активи поки що немає.

"Тільки-но ми це зробили (виставили на продаж - ред.) , всі реальні покупці пішли в підпілля. Ми жартуємо, що тільки-но туди втік Янукович, в Росії почалися ті самі речі, що й у нас при ньому. Покупців нормальних немає, залишилися одні менти і феесбешники. А у них специфічний підхід до покупок. Тільки вони приходять подивитися актив - завтра чекайте прокуратуру. Тобто актив оцінили - і на наступний день починають віджимати", - розповів Москалевський.

При цьому, топ-менеджер повідомив, що виробництво підприємств в Липецьку в 2015 році впало в чотири рази, але не зупинено.

Раніше партнер інвестиційної компанії Макар Пасенюк заявляв, що на Липецьку фабрику було два реальні покупці, з якими не вдалося дійти до підписання.

Москалевський також заявив, що свою частку в корпорації, незважаючи на заяви президента, продавати не збирається.

"Я відразу сказав, що коли Петро Олексійович буде продавати корпорацію, перше, що він повинен зробити, - призначити замість мене якусь людину, оскільки я цим займатися не буду. Бо я це робив для себе, а не на продаж. Захоче - нехай продає, я ж не можу сказати "ні", - розповів СЕО корпорації.

Нагадаємо, вчора Порошенко повідомив про підписання договору про передачу його частки в підприємстві Roshen незалежному трасту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції