Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ЄС готові надати Україні 500 млн євро: рішення за МВФ

У ЄС готові надати Україні 500 млн євро: рішення за МВФ

Єврокомісар каже, що Україна виконала всі умови.

Україна виконала усі умови для виділення макрофінансової допомоги Європейського Союзу і щойно Міжнародний валютний фонд схвалить подальшу співпрацю з Києвом, ЄС виділить транш розміром 500 мільйонів євро.

Про це заявив комісар ЄС з питань сусідства та розширення Олівер Варгеї 14 травня під час відеозустрічі з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою.

Очільник МЗС поінформував єврокомісара про прогрес євроінтеграційних реформ, ухвалення, зокрема, закону про банки. Своєю чергою, Олівер Варгеї привітав рішення  Ради та додав, що тепер Україна виконала всі умови для виділення макрофінансової допомоги ЄС.

"Щойно Міжнародний валютний фонд надасть свою остаточну оцінку та схвалить подальшу співпрацю з Україною, ЄС буде готовий до виділення другого траншу Четвертої програми макрофінансової допомоги обсягом 500 млн. євро  без зволікань", - заявив єврокомісар.

Також Дмитро Кулеба подякував за ініціативу Єврокомісії надати Україні 1,2 млрд євро макрофінансової допомоги для стабілізації економіки, яка зазнала збитків через пандемію.  

Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила банківський законопроєкт №2571-д. За відповідне рішення проголосували 270 депутатів.  Під час позачергового засідання 30 березня Верховна Рада України ухвалила його у першому читанні. До другого читання депутати подали рекордні 16 тисяч поправок. 

Відео Верховна Рада ухвалила закон про неповернення банків колишнім власникам

Верховна Рада зібралася на позачергове засідання. На розгляд винесли зміни до Податкового кодексу та закон про неповернення банків колишнім власникам. Чи вдалося депутатам задумане – у сюжеті.  

Верховна Рада ухвалила закон про неповернення банків колишнім власникам

Залиште свій коментар

Вибір редакції