Україна продовжила двохмільярдний російський кредит

Заступник міністра фінансів повідомив, що уряд відтермінував повернення 2 мільярдів доларів, залучених у російського банку ВТБ.

Український уряд домовився про продовження двохмільярдного кредиту, отриманого від російського ВТБ Банку в червні цього року.

"Ми продовжили кредит ВТБ на тих же умовах", - повідомив заступник міністра фінансів Андрій Кравець, пише газета "Дело".

Нагадаємо, в червні уряд залучив 2 млрд доларів, узявши кредит у російського банку ВТБ. За неофіційною інформацією, кредит видавався строком на півроку з можливістю триразової пролонгації кожні півроку, ставка кредиту 6,68% річних.

Засоби, залучені в червні від іноземного комерційного банку, український уряд направив на фінансування дефіциту бюджету.

Експерти упевнені, що цей кредит не є ринковим. "Ця позика - результат прямої домовленості між керівництвом двох країн. Кредит виданий не на ринкових умовах. Це досить небезпечна практика для держави, до якої ми ніколи раніше не прибігали", - прокоментував ситуацію після отримання кредиту екс-міністр фінансів України Віктор Пинзеник.

Читайте також:

Росіяни продають банк в Україні

Нацбанк планує заборонити валютні кредити для фізосіб

Україна грошима МВФ віддасть борги Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: