Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українцям дозволили купувати валюту онлайн. Як це працює

Українцям дозволили купувати валюту онлайн. Як це працює

Новий закон набрав чинності 7 лютого.

Відсьогодні українці можуть купувати валюту онлайн. Про це розповіли в ефірі "Сніданку 1+1".

Саме від 7 лютого набирає чинності новий закон про валютні операції. Згідно з ним, придбати закордонні гроші можна буде також у банкоматах та платіжних терміналах. Також скасовано індивідуальні ліцензії на операції з валютою, тепер просто діють ліміти.

"Тепер для юридичних осіб це 2 мільйони євро на рік, а для фізичних – 50 тисяч євро. А ліміт переказу валюти за кордон збільшили – з 15 до 150 тисяч гривень на рік", - уточнили у студії.

Раніше на брифінгу заступник глави НБУ Олег Чурій розповів, як працюватиме нововведення. За його словами, більшість великих українських банків пропонуватимуть послугу покупки валюти онлайн.

Він зазначив, що покупка валюти буде відбуватися через мобільні додатки банків. "Практично можна буде купувати валюту через телефон", - заявив він.

Заступник очільника Нацбанку зазначив, що для банків ця послуга вигідніша, ніж операції в відділеннях банків або в обмінних пунктах, так як знижуються адміністративні витрати.

Однак, Чурій вважає, що онлайн-банкінг повністю не витіснить обмінні пункти.

Нагадаємо, Національний банк України від першого березня знизить норму обов'язкового продажу валюти експортерам до 30%.

Відео Як працюватиме обмін валют онлайн

Новий банківський сервіс! Уже цього четверга обміняти іноземну валюту можна буде не виходячи з дому. При цьому жодних комісій банки брати не повинні. Та є й обмеження: більше 150 тисяч гривень за добу валюти ви не наміняєте. Чи вигідно буде онлайн купувати долари, євро та фунти і як цей сервіс сприйняли українці - досліджував Сніданок.

Як працюватиме обмін валют онлайн

Залиште свій коментар

Вибір редакції