В Україні збільшилося промвиробництво - Держстат

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Україні збільшилося промвиробництво - Держстат

УНІАН

Порівняно з березнем у квітні воно збільшилась на 2,7% без урахування сезонного коригування.

В Україні у квітні на 13% у річному вираженні збільшилося промислове виробництво.

Про це повідомляє Держстат.

Так, зазначається, що промислове виробництво в Україні у квітні 2021 року в річному вираженні - до квітня 2020 року - без урахування коригування на ефект календарних днів збільшилось на 13%. А з урахуванням коригування на ефект календарних днів промвиробництво у квітні в річному вираженні збільшилось на 12,5%.

Порівняно з попереднім місяцем промвиробництво у квітні збільшилась на 2,7% без урахування сезонного коригування і зменшилось на 3,2% - з урахуванням коригування.

Зростання за галузями:

  • у видобувній промисловості і розробці кар'єрів у квітні цього року зростання виробництва порівняно з квітнем 2020 року становило 6,6%;
  • у переробній промисловості спостерігалося зростання на рівні 17%;
  • у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря виробництво зросло на 6,5%.

У розрізі основних промислових груп: виробництво товарів проміжного споживання виросло на 25,2%, а щодо споживчих товарів тривалого користування спостерігалося зростання на 103%. З інвестиційних товарів спостерігалося зростання виробництва на 28,6%, а із споживчих товарів короткострокового користування спостерігався спад - на 0,3%.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що загалом у 2020 році порівняно з 2019 роком промвиробництво в Україні скоротилося на 5,2%. Падіння зафіксували у добувній, переробній промисловості та постачанні електрики і газу. 

Легка промисловість України на 80 % залежить від імпортної сировини

Легка промисловість України на 80 % залежить від імпортної сировини
Наступна публікація