Віртуальна валюта: біткоїн подорожчав на 120 доларів через Brexit

Біткоїн є нині найбільш поширеною і успішної віртуальною валютою в світі.

Курс біткоїна підскочив на 120 доларів, до 679 доларів.

Про це пише "Лента.ру".

Рекордний за довгий час ріст відбувся через прагнення інвесторів знайти тиху гавань у віртуальних валютах на тлі перемоги прихильників виходу Великобританії з Євросоюзу і подальшого обвалу фондових індексів. Біткоїн зараз йде в одному напрямку з золотом, яке подорожчало більш ніж на 4 відсотки, перевищивши позначку в 1400 доларів.

Біткоїн є нині найбільш поширеною і успішної віртуальною валютою в світі. У ряді країн він заборонений, а за операції з його використанням порушнику загрожує покарання.

Зараз в обігу перебувають близько 15,5 мільйона біткоїнів.

Нагадаємо, що раніше на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE) почали відстежувати вартість електронної валюти біткоїн. На сайті біржі тепер є віджет, який показує, скільки коштує біткоїн щодо долара.

Поки біржа відстежує вартість віртуальної валюти тільки за одним сервісом Coinbase, в якій має міноритарну частку. У подальшому для розрахунку індексу біткоїна будуть використовуватися дані й з інших торговельних майданчиків.

Україна може стати одним зі світових центрів розвитку принципово нової фінансової системи

Це своєрідні віртуальні гроші. Деякі  великі українські торгівельні мережі та он-лайн сервіси оголосили про готовність приймати криптовалюту. Чому за цією технологією майбутнє, як швидко біткоїни стануть частиною буденного життя, розповів один з засновників системи Bitcoin Ніколас Кері.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: