Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зарплата держслужбовців може зрости на 30%

Нацагенство з питань держслужби підготувало відповідну концепцію.

Державним службовцям у разі реалізації підготовленої концепції реформування оплати праці можуть підняти заробітну плату на 30%.

Про це голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко сказав "Інтерфакс".

Агенство підготувало концепцію, яку винесуть на розгляд Кабміну. "Вона передбачає подальше збільшення посадового окладу, ліквідацію всіх додаткових надбавок та інших речей, обмеження премій у 30%. З надбавок залишається лише "за вислугу років", що дає змогу утримувати людей на державній службі", - повідомив Ващенко.

Мінімальний посадовий оклад на державній службі має становити три прожиткових мінімуми. "Звідси можна вважати, що загалом збільшення буде відсотків на 30", - зазначив Ващенко.

Як повідомлялося раніше, у липні середня зарплата становила 10971 грн. Це на 188 грн (1,7%) вище за червневий показник, який становив 10783 грн. А за останній рік вона зросла на 19,6%. Нині середня зарплата в 2,6 раза вища за мінімальну (4173 грн). 

Відео Яку зарплатню отримуватимуть новообрані депутати

На які гроші житимуть слуги народу наступні роки та чи піднімуть виплати собі, про що давно вже говорять у стінах парламенту, – ТСН.Тиждень вивчав цю тему.    

Яку зарплатню отримуватимуть новообрані депутати

Залиште свій коментар

Вибір редакції