Збитки російської LADA виросли за рік у 48 разів

Виручка групи компаній від реалізації впала на 21%.

Російська група компаній "АвтоВАЗ", яка випускає автомобілі LADA, збільшила чистий збиток за Міжнародними стандартами фінансової звітності за 1-й квартал 2016 року в 48 разів до 8,589 млрд рублів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Про це йдеться в звіті компанії за січень-березень 2016 року, передає ТАСС.

Виручка групи компаній від реалізації впала на 21% до 38,417 млрд рублів.

Чистий збиток компанії по МСФЗ за 1-й квартал 2016 року збільшився до 8,94 млрд рублів проти прибутку роком раніше.

Виручка компанії знизилася на 19% до 39,101 млрд рублів.

Валовий збиток виробника за звітний період становив 3,5 млрд рублів проти валового прибутку минулого року в розмірі 3,628 млрд рублів.

Довгострокові зобов'язання зросли з початку року на кінець березня 2016 р. на 3% до 94,56 млрд рублів, короткострокові - на 14% до 128,6 млрд рублів.

Російське агентство уточнює, що контрольний пакет "Автовазу" належить альянсу Renault-Nissan, блокпакет - ДК "Ростех". Ці акціонери управляють компанією через Alliance Rostec Auto BV. Перед новим керівником "Автовазу" екс-генеральним директором Renault в Румунії Ніколя Мором, що прийшов в березні на зміну Бо Андерссону, акціонери ставлять завдання орієнтуватися на російські комплектувальні для здешевлення виробництва машин і меншої залежності від іноземних валют.

Зараз "Ростех" і Renault обговорюють можливі сценарії підтримки автовиробника, таким сценарієм може бути докапіталізація за рахунок внесення додаткових коштів в акціонерний капітал компанії і конвертації частини боргу.

Нагадаємо, раніше одіозний російський музикант Стас Барецький вирішив не словом, а ділом підтримати вітчизняного виробника, тому спалив своє німецьке авто BMW. Пригода сталася в околицях Санкт-Петербурга.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: