Жванецького викликають до суду за борг у 10 тисяч доларів

Жванецького викликають до суду за борг у 10 тисяч доларів

Сам артист запевняє, що ніякого боргу бути не може

У суді кажуть, нібито артист не платив квартплату понад п'ять років.

Борги за квартиру не оминають багатих та знаменитих. Відомого сатирика Михайла Жванецького в суд викликає будівельна компанія "Санраш".

У прес-службі Тверського суду Москви кажуть, що артист завинив понад 10 тисяч доларів кварплати. Борг цей Михайло Жванецький нібито накопичував аж п'ять років.

ТСН Особливе дотелефонувалася самому маестро сатири - нам він розповів, претензії до нього - це нісенітниця, бо він і сплачує рахунки справно, і гроші на те має.

"Нісенітниця собача! Просто я ніколи не чув про цю компанію. От не знаю. І ніякої повістки в суд не отримував. Ну, в будинку я там проживаю. Весь час платимо. А як же може бути, я ж не відчуваю гострої потреби в грошах . Звичайно, весь час плачу", - розповів Жванецький.

За інформацією прес-служби Тверського суду, зазначену суму Жванецький заборгував за опалення, воду, електрику і обслуговування ліфта в будинку по Старопіменовському провулку у Москві, де знаходиться квартира сатирика, за період з 2006 року по квітень 2011 року.

Компанія "Санраш", за словами її представників, у зазначений період регулярно перераховувала за сатирика гроші на рахунки обслуговуючих підприємств.

За даними російських ЗМІ, компанія "Санраш" виступала проектувальником і будівельником ЖБК "Будинок письменників" по Старопіменовському провулку. Як зазначає видання з посиланням на представника Жванецького, рахунків за комунальні послуги сатирик не отримував, оскільки будинок досі не поставлено на баланс всіх необхідних служб.

Читайте також:

Найгірше платять за газ жителі Донбасу

Жванецький в гостях у  Ткаченко.ua: Я не просил и не прошу никогда

Жванецький не оцінив гумору Мєдвєдєва

У Росії за борги арештували хом'яка

Жванецького судять за борги

Жванецького судять за борги

Повʼязані теми:

Наступна публікація