Найгірше платять за газ жителі Донбасу

Найгірше платять за газ жителі Донбасу

Найгірше платять за газ жителі Донбасу / Фото: Сегодня

Донецька область стала лідером України за газовими боргами.

Донецька область вибилась у лідери серед боржників перед НАК "Нафтогаз України" за спожитий природний газ.

Найбільшими боржниками за природний газ є споживачі (усі категорії) Донецької області — 3 млрд грн, Дніпропетровської — 2,7 млрд грн, Харківської — 2,6 млрд грн, Луганської — 2 млрд грн, Рівненської — 1,8 млрд грн та Києва — 1,6 млрд грн.

Дещо збільшилися (на 100 млн грн) борги за спожитий природний газ підприємств комунальної теплоенергетики та житлово-комунального господарства, які складають 11 млрд грн.

За результатами перевірок, які за дорученням ГПУ проводяться органами прокуратури, цього року порушено 39 кримінальних справ, до суду направлено 14 кримінальних справ, внесено 1907 приписів і подань, до відповідальності притягнуто 395 посадових осіб, у тому числі 73 — органів контролю, відшкодовано 771,2 млн грн.

Окрім того, протягом цього року органами прокуратури з метою захисту інтересів держави в паливно-енергетичній сфері до судів пред'явлено 524 позови про стягнення заборгованості за спожитий природний газ на загальну суму 415,1 млн грн. Сума, на яку задоволено позови, склала 279,4 млн грн, добровільно відшкодовано 5,1 млн грн, реально виконано судових рішень на суму 113,2 млн грн.

Нагадаємо, нещодавно міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив, що переговори з Міжнародним валютним фондом (МВФ) свідчать про те, що комунальні послуги подорожчають на 32%.

Читайте також:

Українці платитимуть за комуналку по єдиній платіжці

"Комуналка" подорожчає на 32%

Українцям таки підвищать тарифи на газ та світло

Українці вдвічі переплачують за послуги ЖКГ

У платіжках за комуналку з'явиться новий тариф

Українці заборгували за "комуналку" більше 10 мільярдів

Повʼязані теми:

Наступна публікація