Україна до кінця року мусить роздати майже 100 мільярдів боргів

У поточному році Україна зобов'язана повернути 95 мільярдів боргів, у наступному - 121 мільярд.

Україні в 2011 році потрібні 95 мільярдів гривень на обслуговування і погашення кредитів, повідомив міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

"Цього року нам потрібні 95 мільярдів гривень для того, щоб ми повернули попередні кредити і обслуговували наявні кредити. Наступного року ця цифра - 121 мільярд гривень. Тому запозичувати на хороших умови можливо, тільки важливо, щоб ми постійно скорочували дефіцит бюджету. Те, що ми зробили на 2,5%, означає, що ми менше позичатимемо, і ми можемо вийти наступного року на бездефіцитний бюджет, і практично зменшувати запозичення", - сказав Тігіпко.

Міністр також нагадав, що наступного року зобов'язання підприємств, державні гарантії і запозичення, які слід повернути, складають близько 50 мільярдів доларів з яких 15 мільярдів доларів - урядові. "Валютні резерви - 38 мільярдів доларів, і якщо ситуація погіршає, ці запозичення давитимуть на резерви. І тоді гроші МВФ нам дуже знадобляться", - підкреслив Тігіпко.

Нагадаємо, золотовалютні резерви за останній місяць скоротилися на 3 мільярди і складають на сьогодні 35 мільярдів доларів.

Читайте також:

Україна залізе у борг ще на 2,5 мільярда доларів

Україна встановила рекорд із зовнішніх боргів

У наступному році Україна візьме в кредит 11 мільярдів доларів

Україна погасила 5 мільярдів доларів держборгу

Загальний зовнішній борг України збільшився до 120 мільярдів доларів

ВідеоУкраїна до кінця року мусить роздати майже 100 мільярдів боргів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: