Україна до кінця року мусить роздати майже 100 мільярдів боргів

У поточному році Україна зобов'язана повернути 95 мільярдів боргів, у наступному - 121 мільярд.

Україні в 2011 році потрібні 95 мільярдів гривень на обслуговування і погашення кредитів, повідомив міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

"Цього року нам потрібні 95 мільярдів гривень для того, щоб ми повернули попередні кредити і обслуговували наявні кредити. Наступного року ця цифра - 121 мільярд гривень. Тому запозичувати на хороших умови можливо, тільки важливо, щоб ми постійно скорочували дефіцит бюджету. Те, що ми зробили на 2,5%, означає, що ми менше позичатимемо, і ми можемо вийти наступного року на бездефіцитний бюджет, і практично зменшувати запозичення", - сказав Тігіпко.

Міністр також нагадав, що наступного року зобов'язання підприємств, державні гарантії і запозичення, які слід повернути, складають близько 50 мільярдів доларів з яких 15 мільярдів доларів - урядові. "Валютні резерви - 38 мільярдів доларів, і якщо ситуація погіршає, ці запозичення давитимуть на резерви. І тоді гроші МВФ нам дуже знадобляться", - підкреслив Тігіпко.

Нагадаємо, золотовалютні резерви за останній місяць скоротилися на 3 мільярди і складають на сьогодні 35 мільярдів доларів.

Читайте також:

Україна залізе у борг ще на 2,5 мільярда доларів

Україна встановила рекорд із зовнішніх боргів

У наступному році Україна візьме в кредит 11 мільярдів доларів

Україна погасила 5 мільярдів доларів держборгу

Загальний зовнішній борг України збільшився до 120 мільярдів доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: