У Ющенкo кажуть, що прості громадяни дали лише 15 мільйонів на лікарню

Дата публікації
Перегляди
7065
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Ющенкo кажуть, що прості громадяни дали лише 15 мільйонів на лікарню

Голова Опікунської ради фонду Катерина Ющенко / Фото: Офіційний сайт Президента України

Всі зібрані на "Дитячу лікарню майбутнього" гроші лежать у банку.

Благодійні кошти, зібрані на створення Всеукраїнського центру охорони здоров'я матері і дитини ("Дитяча лікарня майбутнього"), нікуди не зникли, а знаходяться в "Укрексімбанку", за винятком коштів, що пішли на реалізацію проекту.

Про це йдеться у заяві благодійного фонду "Дитяча лікарня майбутнього".

У заяві зазначається, що "невеликі внески від фізичних осіб склали усього 6% від загальної суми благодійних надходжень".

"На жаль, фонд "Дитяча лікарня майбутнього" не має можливості особисто звітувати перед кожним із тисяч громадян, які долучилися до створення лікарні, але вся фінансова звітність, медичне завдання, повний опис проекту, перебіг подій у новинах – доступно на офіційному сайті проекту www.likarnya.org.ua", сказано у заяві.

Автори заяив наголошують, що 94% коштів, які надійшли, внесли "великі донори", які входять в опікунську раду проекту, і фонд "Дитяча лікарня майбутнього" "підтримує з ними постійний контакт, і вони розуміють кожен крок у реалізації проекту".

Правління та наглядова рада БФ "Дитяча лікарня майбутнього" вкотре закликали народних депутатів і політиків, які зацікавлені у вирішенні проблем охорони здоров'я материнства і дитинства, "конструктивно сприяти державі в реалізації проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров'я матері і дитини".

Капсулу у фундамент лікарні було закладено 16 березня 2006 року на території клініки "Феофанія" у Києві.

Під час телемарафону "Дитяча лікарня майбутнього", що відбувся 17 грудня 2006 року, бути зібрано понад 262 млн. грн. благодійної допомоги.

Сьогодні, 26 жовтня, стало відомо, що народний депутат від НУ-НС Кирило Куликов вніс на розгляд парламенту проект постанови "Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів зникнення благодійних коштів на будівництво "Дитячої лікарні майбутнього" та інших порушень Конституції і законів України Президентом України Віктором Ющенком".

Нагадаємо, ще один нардеп від НУ-НС Геннадій Москаль направив звернення до ГПУ з проханням провести ретельну перевірку всіх обставин так і не розпочатого будівництва "Лікарні майбутнього" і встановити, куди поділися зібрані благодійні кошти.

Читайте також:

Ющенки "проїли" 75 мільйонів, зібраних на "Дитячу лікарню майбутнього"

Москаль звернувся до ГПУ з приводу "Лікарні майбутнього" дружини Ющенка

Янукович добудує лікарню дружини Ющенка

Росіяни відмовились платити 15 млн доларів дружині Ющенка

Дата публікації
Перегляди
7065
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація