Ющенки "проїли" 75 мільйонів, зібраних на "Дитячу лікарню майбутнього"?

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ющенки "проїли" 75 мільйонів, зібраних на "Дитячу лікарню майбутнього"?

У 2012 році лікарня мала запрацювати / Фото: УНІАН

У фракції НУНС вимагають створити Тимчасову слідчу комісію для розслідування.

НУНСівець Кирило Куликов вимагає створити Тимчасову слідчу комісію для розслідування фактів зникнення благодійних коштів для будівництва "Дитячої лікарні майбутнього".

Відповідний проект постанови він вніс на розгляд парламенту.

"Дитяча лікарня майбутнього" мала стати унікальним лікувальним закладом для важкохворих дітей. За ініціативи президента Ющенка на будівництво "Дитячої лікарні майбутнього" було зібрано 147 мільйонів 201 тисячу гривень благодійних коштів", - зазначив депутат.

Куликов підкреслив, що у 2012 році лікарня мала запрацювати.

"На території, де мала б бути лікарня, побудовано кілька стін та асфальтованих доріжок. Доля 147 мільйонів гривень, які збирали всією державою, невідома. А діти залишаються без належної медичної допомоги", - додав він.

Нагадаємо, будівництво "Дитячої лікарні майбутнього" зупинене рік тому. У Фонді переконують, що офіційного дозволу на зведення будівлі ще немає, тому неможливо його розпочати.

Як відомо, офіційним замовником лікарні є Державне управління справами. Саме ДУС має зводити будівлю, а фонд "Дитяча лікарня майбутнього" – готувати проектну документацію, купувати обладнання для медзакладу.

За словами керівника фонду Олександра Максимчука, зі 147 мільйонів 201 тисячі гривень, які надійшли на рахунки фонду, залишилось 72 мільйони 206 тисяч гривень. Щомісяця фонд "проїдає" приблизно 100 тисяч гривень.

За оголошеними у серпні 2009 року планами, тоді ж мало розпочатись будівництво лікарні, завершене воно мало бути у 2012 році.

Нагадаємо, нардеп від НУ-НС Геннадій Москаль направив звернення до ГПУ з проханням провести ретельну перевірку всіх обставин так і не розпочатого будівництва "Лікарні майбутнього" і встановити, куди поділися зібрані благодійні кошти.

Раніше глава фонду "Україна 3000" Катерина Ющенко запевнила, що "усі зібрані благодійниками гроші знаходяться в "Укрексімбанку", вони збережені і примножені. Зараз на рахунку трохи більше 72 мільйони гривень. Фонд "Дитяча лікарня майбутнього"  сплатив за розробку архітектурного проекту і навіть взяв на себе те, що мала фінансувати держава, - роботи на ділянці. Жодна копійка не була використана не за цільовим призначенням".

Читайте також:

Москаль звернувся до ГПУ з приводу "Лікарні майбутнього" дружини Ющенка

Янукович добудує лікарню дружини Ющенка

Росіяни відмовились платити 15 млн доларів дружині Ющенка

В Україні бракує лікарень для онкохворих дітей

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація