Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лялечка для куколда

Лялечка для куколда

Христина Абрамовська знайомить нас із актуальними трендами в галузі сексу й дозвілля.

Дуже дивно, як в наших реаліях small talk з персоналом перетворюються на потік одкровень, від яких іноді кидає в холодний піт. Ось так я нещодавно була на процедурах в салоні й наслухалася офігенних історій від якоїсь манікюрниці, назвемо її Марина. Напевно, саме так працює ефект попутника в поїзді - і манікюрниця Марина, яка бачила мене вперше, була впевнена, що спільне майбутнє нам не світить, нам не доведеться хрестити разом дітей та ін., і ділилася зі мною прекрасними подробицями свого життя.

Отже, крім іншого, Марина розповіла, що нещодавно вона познайомилася з молодим чоловіком, який одразу ж зарядив їй: "Як ти ставишся до ботоксу і збільшення грудей? Я б міг тобі сплатити!" (Марині, до речі, близько 22 роки, і до ботоксу там ще добрих 15 років). Але найдивовижніше, що він їй заявив – йому дуже подобається, коли на його жінку задивляються інші чоловіки. "Не могла б ти, коли ми разом, одягатися максимально відверто і побільше оголюватися? – просив він дівчину. – Наприклад, дефілювати, коли ти зі мною, без трусів?"

Ще я згадала іншу історію, яку мені розповідав мій знайомий з Європи: він дуже любив возити своїх дівчат в різні східні, особливо мусульманські країни типу Єгипту або Туреччини, де на його подруг постійно витріщалися всі чоловіки і намагалися з ними заговорити або схопити за різні місця.

"Уявляєш, – обурено мовив він, – сиджу з нею на пляжі, тільки відійшов за напоями, як вже навколо неї десять бедуїнів, намагаються заговорити!" Хотілося б йому поспівчувати, але зрадницький блиск в очах видавала в ньому любителя спостерігати за спостерігачами – як він, біла європейська людина, що веде за собою жінку, яку всі хочуть, але тільки він її може. Такий собі ексгібіціонізм навпаки. Дійшло до того, що одна з його дівчат навіть втекла з готельним портьє на вікенд, а потім повернулася наче й не було нічого. А він її великодушно пробачив – після довгих розпитувань у подробицях, як все відбувалося.

Але вершиною всіх цих історій була прочитана мною сповідь в Інтернеті, як у однієї жінки чоловік настільки любив спостерігати за нею з її коханцями, що скрізь у будинку поставив камери, щоб спостерігати за її перевертами та забавами. Причому що вона це мимохідь згадала, розповідаючи іншу історію (типу, а що, у вас не так?). Я завжди вважала, що чоловіки – затяті власники і ревно ставляться до факту володіння жінкою (проти чого, власне, і феміністки борються). Але як це раптом чоловіка може збдуджувати, коли інші претендують на його супутницю або навіть сплять з нею, іноді у нього на очах? Як можна так відкрито підривати основи патріархату? А як же діти, право спадкування і все, на чому будується сучасна культура та економіка?

З'ясувалося, що це чудове хобі називається "куколдинг" і вже зробила крок далеко за межі порнохабу в реальне життя. У фахівців є кілька пояснень, чому деяким чоловікам подобається спостерігати за дружиною з коханцем. Перше – це синдром "короля вулика": коли у тебе така гарна дружина, що всі її хочуть (я якось чула пояснення одного такого: "Краще їсти смачний торт разом з іншими, ніж черствий хліб поодинці"). Гарна тачка, красива дружина, всі заздрять! Друге – прихована бісексуальність: коли куколд уявляє себе на місці дружини. Третє (і схоже, найпоширеніше) – звичайний мазохізм, розчинення в дружині, жага приниження і підпорядкування волі сторонньої людини (в цьому випадку коханця). Є цілий рух з пошуку коханців для таких винахідливих сімейних пар – і він не має нічого спільного зі свінгерством, швидше за БДСМ.


Повертаючись до початку статті, хочу зазначити, що Марина не була особливо зачарованою перспективою стати лялечкою для куколда, і незабаром заблокувала нав'язливого шанувальника скрізь, де тільки можна. Тому я не отримала відповіді на запитання: а що змушує жінок йти на виконання таких дивних примх чоловіків? Які психологічні чи економічні важелі тиску використовують чоловіки для того, щоб підкладати дружину під інших? Звичайно, я допускаю, що є дами, які також отримують задоволення від цього вуаєризму. Та тільки навіть тут патріархальний режим настільки пустив своє коріння, що дозволяє чоловікам розпоряджатися тілом своїх дружин на свій розсуд...

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції