Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Незвичайні види сексу

У минулі століття повії в Китаї, займаючись сексом з іноземними моряками, використовували для цього не геніталії, а свої пахви. Таким чином вони берегли себе від захворювань, що передаються статевим шляхом. І наразі страх перед ЗПСШ і вагітністю настільки великий, що багато хто воліє секс без проникнення або, в термінології сексологів, безпенетраційний.

Види сексу, не пов'язані з традиційним вагінальним, анальним або оральним сексом, ще називаються екстернатними, тобто не пов'язаними з безпосереднім проникненням геніталій.

 

Секс_1
Getty Images/Fotobank
Найпоширеніший з екстернатних видів сексу – мануальний. Це задоволення за допомогою рук партнерки. Багато чоловіків навіть не володіють збоченим ставленням до сексу, люблять урізноманітнити сексуальні втіхи цим видом сексу. Партнерці це зробити нескладно, достатньо зрозуміти, які рухи, з яким темпом і силою натиску роблять більше приємного чоловікові. Це не тільки секс, але і оздоровча процедура, оскільки відбувається масаж пеніса, в результаті якого відновлюється циркуляція крові і збільшується чутливість. Можна навчитися якісно робити масаж пеніса, якщо відвідати відповідний майстер-клас.

можна урізноманітнити мамологічний секс оральним
Ще один поширений з екстернатних видів сексу – мамологічний. Для цього виду сексу бажаною, а іноді і необхідною умовою є великий розмір грудей у партнерки. Партнер отримує задоволення, в той час як треться членом між грудей. При цьому жінка може сидіти на колінах, а чоловік стояти перед нею. Зручна також поза, коли жінка лежить, затиснувши двома грудьми чоловічий статевий орган, а чоловік при цьому сидить на її грудній клітці. У цьому виді сексу рекомендується використовувати змазку, щоб уникнути неприємних відчуттів. Можна урізноманітнити мамологічний секс оральним, якщо член, проходячи між грудей, буде потрапляти в рот партнерки.

Секс_4
Getty Images/Fotobank
Інтрафеморальний секс – відрізняється від звичайного вагінального тим, що член треться між щільно зімкнутих стегон партнерки. Цим можна займатися, перебуваючи спереду партнерки, а також ззаду. Відчуття при цьому виникають різні. Важливо при цьому в пориві пристрасті не перейти до звичайного вагінального сексу. Розвитком інтрафеморального сексу може стати лабіамажорний, якщо тертися членом не між стегнами партнерки, а між великими статевими губами.

Якщо помістити пеніс між сідницями партнерки і при цьому здійснювати зворотно-поступальні рухи, це буде називатися глютеральним сексом.

Секс_3
Getty Images/Fotobank
Напевно, читачі вже зрозуміли, що залежно від використання різних частин тіла відчуття можуть бути різними, як і назва процесу. Наприклад, якщо використовувати ніс, то отримаємо назальний секс. Звичайно, це не говорить про те, що член слід помістити в ніздрю партнерки. Досить тертися ним об крила носа. Аурикулярний секс – отримання задоволення за допомогою вух. Знову ж, нема чого штовхати своє знаряддя у вушну раковину. Для цього є чудове місце, розташоване воно за вухом.

Інтрабіальний секс – це зворотно-поступальні рухи, які виконує член, затиснутий між литками партнерки. Якщо ж затиснути член між ступнями – секс буде вже інтерпедальним.

Секс_2
Getty Images/Fotobank

Зовсім не обов'язково затискати член між певними частинами тіла. Можна отримати задоволення, водячи членом по визначених частинах тіла. Секс при цьому буде називатися по-різному. Дуже приємний чоловікам трихофілічний секс, коли член треться об жіноче волосся. Від особливостей зачіски залежать відчуття. Іншими словами короткий "їжачок" і довгі локони – зовсім різний трихофілічний секс. При вертебральному сексі слід водити членом по купинах хребта або по ребрах, а при стегновому – по поверхні стегна.

секс в мозок - це вищий пілотаж
Відомий також брейнальний секс, або, кажучи простими словами, – секс у мозок в буквальному розумінні. Це вищий пілотаж. Тому що розрядка настає взагалі без будь-яких дотиків, лише за допомогою певних думок і фантазій.

Примітка: секс з використанням пахв партнерки, про який говорилося на початку, називається аксилярним.

Авдотья Разгуляєва

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції