Для iPhone готують чохол із вбудованим модемом-роутером

Дата публікації
Перегляди
2219
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Для iPhone готують чохол із вбудованим модемом-роутером

На власників iPhone чекає приємний сюрприз / Фото: macrumors.com

Пристрій має забезпечити власників смартфонів мобільним і безкоштовним інтернетом.

Компанія FreedomPop, створена співзасновником Skype Никласом Ценстромом, налагодить випуск чохлів для смартфонів із вбудованим модемом WiMAX. Модем в чохлі буде працювати без підзарядки протягом 30 годин.

Він буде виступати також у ролі роутера: отримувати від нього інтернет по бездротовому з'єднанню зможуть до восьми пристроїв одночасно.

Чохол з вбудованим модемом буде призначений для iPhone. Чи планується випускати чохли для інших смартфонів, поки невідомо.

Пристрій стане частиною масштабного проекту FreedomPop, мета якого – забезпечити американців безкоштовним доступом в інтернет за технологією WiMAX. Партнером компанії виступить американський оператор Clearwire.

Запуск проекту призначено на літо 2012 року, заявив у лютому директор FreedomPop з маркетингу Тоні Міллер.

Безкоштовний тариф FreedomPop передбачає, що щомісяця користувач "викачує" з Мережі не більше одного гігабайта даних. При перевищенні ліміту буде стягуватися плата. Крім цього, FreedomPop буде пропонувати абонентам додаткові платні послуги (які саме, зараз не розголошується).

За оцінками FreedomPop, на платні послуги підпишуться 10-15 відсотків користувачів сервісу, і цих коштів буде достатньо, щоб окупити проект.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2219
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація