Facebook дозволив видаляти надіслані повідомлення

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Повідомлення можна видалити протягом 10 хвилин.

У додатку Facebook Messenger з'явилася можливість видалення відправлених повідомлень в чатах. Як оголосила соцмережа, вона додана до нової версії програми Messenger для iOS і Android.

Для того, щоб видалити повідомлення, потрібно два рази торкнутися його на екрані. З'явиться спливаюче меню, в якому користувач зможе вибрати один з варіантів - видалити повідомлення для всіх учасників листування або приховати його тільки від себе самого (так працювало видалення повідомлень в месенджері до цього моменту).

Видалити повідомлення можна буде тільки протягом 10 хвилин після того, як воно було відправлено. Потім нова функція працювати перестає.

Нагадаємо, раніше про наявність тільки в себе такої функції заявляв засновник Facebook Марк Цукерберг. Звичайні користувачі до цього могли видалити тільки власні повідомлення з власного варіанту листування, інші учасники чату продовжували їх бачити.

ВідеоFacebook видалив майже п'ять сотень сторінок, створених російською фабрикою тролів

Фахівці американської соцмережі помітили, що власники цих сторінок, створених у Москві, часто видавали себе за українців. Автори цих пропагандистських профілів переважно працювали на аудиторію в Україні. Окрім погоди та здоров'я школярів, на цих сторінках з'являлася антиНАТОвська риторика, писали про протестні настрої. Російські пропагандисти витратили на рекламу у Facebook та Instagram близько 160 тисяч доларів. 

Facebook видалив майже п'ять сотень сторінок, створених російською фабрикою тролів

Залиште свій коментар

Вибір редакції