Instagram боротиметься з потенційними самогубцями

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Соцмережа пильно стежитиме за небезпечним контентом.

Популярна соціальна мережа Instagram буде блокувати контент про самогубства та самоушкоджувальну поведінку. Таке рішення було ухвалене після декількох випадків самогубств серед підлітків, які дивились тематичні фото і відео у Instagram. Про це повідомляє видання Sky News.

Питання алгоритмів соцмережі підняв батько 14-річної дівчини Моллі, яка покінчила життя самогубством, Ян Рассел. У січні він заявив: "Без сумніву, Instagram допоміг вбити мою доньку".

Зазначимо, соцмережі формують видачу контенту під переваги конкретного користувача. Тобто користувач бачить все більше матеріалів, на які він звертає увагу.

У відповідь очільник Instagram Адам Моссер визнав, що платформа ще не досконала в таких випадках. Він підкреслив, що заохочення самогубств і самоушкоджень на сайті заборонено, але визнав, що Instagram покладається на користувачів, які повідомляють про подібний контент адміністраторам.

"Суть в тому, що ми поки не знаходимо достатньо цих зображень, перш ніж їх побачать інші люди", - додав Моссер.

За його словами, для компанії немає нічого важливішого ніж безпека користувачів. "Ми повинні зробити більше, щоб зберегти найбільш вразливих людей, які користуються Instagram", - додав він.

Моссер зазначив, що фото самоушкоджувальних дій будуть видалятися з хештегів. Однак очільник компанії додав, що Instagram не буде видаляти цей тип контенту "цілком", оскільки він хоче підтримувати людей, які потребують допомоги.

"Ми хочемо підтримувати людей у складний час, тому ми також зосереджені на тому, щоб отримати більше ресурсів для людей, які розміщують та шукають вміст, пов'язаний із самоушкоджувальною поведінкою, і направлятимемо їх до організацій, які можуть допомогти", - уточнив Моссер.

У своїй заяві, батько Моллі Рассел Ян сказав, що вітає зміни, які ввів Instagram. "Настав час і для інших соціальних медіа-платформ вжити заходів, щоб визнати відповідальність, яку вони також мають перед своїми користувачами, щоб Мережа стала безпечним місцем для молодих і вразливих людей", - сказав він.

Нагадаємо, у 2014 році китаянка, не витримавши сварки з молодим чоловіком, вирішила покінчити життя самогубством і опублікувала підготовку до нього в Instagram.

ВідеоКім Кардаш'ян заробляє за пост в Instagram більше, ніж президент Америки за рік

Подробиці альтернативного заробітку світської левиці дивіться просто зараз.

Кім Кардаш'ян заробляє за пост в Instagram більше, ніж президент Америки за рік

Залиште свій коментар

Вибір редакції