Instagram оголосив боротьбу з "накрученими" лайками

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В компанії влаштовують перевірку популярних акаунтів.

Розробники соцмережі Instagram оголосили боротьбу зі штучним нарощуванням активності аудиторії. Працівники компанії збираються видаляти накручені лайки, підписників і коментарі, залишені через сторонні додатки.

Про це повідомили в офіційному блогу компанії.

За допомогою спеціальних інструментів, заснованих на машинному навчанні, на сторінках користувачів виявлятимуть підозрілу активність, створену додатками, завдяки яким можна автоматично залишати коментарі, лайки, а також підписуватися на інші облікові записи.

"Щодня люди заходять в Instagram за чесними відгуками. Ми відповідальні за те, щоб штучні накрутки не завадили цьому", - пояснили в Instagram.

Користувачі, чиї акаунти розробники соцмережі запідозрять в накрутці лайків, отримають повідомлення про видалення цих вподобань та коментарів. Цим користувачам запропонують змінити пароль, щоб заблокувати доступ стороннім додаткам, які використовуються для "накрутки".

Така політика Instagram ґрунтується на просуванні облікових записів, які нарощують аудиторію саме завдяки цікавому контенту та купівлі реклами у Facebook. Відзначається, що соцмережа з першого дня бореться з фейковими акаунтами.

Нагадаємо, корпорація Google вирішила закрити Google+ через масштабний витік даних. Конфіденційні дані сотень тисяч користувачів мережі могли опинитися у зловмисників. Дізнавшись про витік даних, в компанії вирішили не інформувати громадськість про проблему, оскільки боялися завдати шкоди своїй репутації.

Залиште свій коментар

Вибір редакції