Microsoft створив конкурента Facebook і Google+

Microsoft створив конкурента Facebook і Google+

Скріншот з сайту socl.com / Фото: The Verge

Microsoft почала тестування власної соціальної мережі, яка може скласти конкуренцію гігантам Google+ і Facebook.

Корпорація Microsoft тестує власну соціальну мережу, названу Socl. Як стало, зовні сервіс мало чим відрізняється від інших популярних соцмереж, на кшталт, Facebook і Google+,

Як в Google+ і Facebook, інтерфейс Socl розділений на три колонки: у лівій розташована основна навігація, у правій - соціальні функції, а посередині – стрічка новин.

В "традиційне" поле у ​​верхній частині сторінки можна вводити не тільки оновлений статус, але й пошукові запити - в останньому випадку знайдені Bing результати зможуть прокоментувати друзі.

Читайте: Microsoft створив відео майбутнього життя на планеті

У Socl також присутній відеочат, де, як і в "ВідеоЗустрічах" Google+, можна спілкуватися з кількома користувачами одночасно.

На відміну від Facebook і Google+, в Socl не можна створювати групи або списки, які складаються з певних друзів.

Це означає, що "пошукові" статусні повідомлення будуть видні всім користувачам. Сайт майже повністю побудований на HTML5, плагіни Flash і Silverlight не використовуються.

Інші подробиці про нову соціальну мережу не повідомляються. Чи планує Microsoft відкривати Socl для широкої аудиторії, поки невідомо.

Читайте: Соціальні мережі почали готувати революцію

Про те, що Microsoft готує власний соціальний проект, стало відомо ще в липні, коли за адресою socl.com став доступний стартовий екран Tulalip (від цієї назви, ймовірно, в результаті вирішили відмовитися).

Посилань на реєстрацію в соцмережі не було - користувачам пропонувалося авторизуватися через Facebook або Twitter.

Проте, незабаром весь вміст сайту було замінено словами: "Спасибі за те, що заглянули. Socl.com - це внутрішній проект команди Microsoft Research, який був опублікований в Інтернеті помилково. Ми не хотіли, чесно".

Читайте також:

Цукерберг назвав Google+ демо-версією Facebook

Facebook побудує гігантський дата-центр біля Полярного кола

Вчені пов'язали розмір мозку людини з кількістю френдів у Facebook 

Facebook атакував вірус, який показує користувачам хард-порно

Повʼязані теми:

Наступна публікація