Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стала відома дата чергового старту корабля Dragon до МКС

Це буде дев'ята за рахунком місія компанії SpaceX.

Черговий запуск ракети-носія Falcon 9 з вантажним космічним кораблем Dragon до МКС призначений на 01:32 16 липня. Старт буде здійснено з космодрому на мисі Канаверал.

Dragon доставить на МКС витратні матеріали, обладнання, а також перший з двох стикувальних вузлів, які дозволять екіпажу пілотованих кораблів Boeing CST-100 Starliner і SpaceX Dragon пристиковуватися до станції. Це буде дев'ята за рахунком місія компанії SpaceX в рамках виконання контракту з постачання станції в інтересах НАСА.

Boeing в 2017-м планувала запустити корабель CST-100 Starliner в безпілотному режимі, а в 2018 році — в пілотованому. Starliner складається з двох частин. В одній знаходяться астронавти і системи життєзабезпечення, в другій — система управління кораблем, яка від'єднується при його поверненні на Землю. Капсула з астронавтами витримує 10 польотів.

Нагадаємо, що найсучасніший космічний корабель в історії людства Dragon V2 є частково-багаторазовим кораблем, вміщує до 7 астронавтів у пасажирському варіанті і 4 астронавтів в вантажопасажирському. Згідно з планом, перший пілотований політ має відбутися вже в 2016 році, а перед цим Dragon V2 чекають численні випробування і сертифікації.

Залиште свій коментар

Вибір редакції