Учені створили нейромережу для обчислення віку людини

За допомогою неї вченим вдалося визначити найбільш важливі особливості, відповідні до великої точності прогнозування віку.

Вчені з Університету Джона Хопкінса розробили штучний інтелект на основі нейромережі, який здатний визначати вік людини на основі простого аналізу крові.

Штучний інтелект носить назву Aging.AI. Він аналізує, які маркери старіння перебувають у вилученої у пацієнта крові, і визначає вік людини з точністю до 83,5 відсотка. Система складається з декількох глибинних нейронних мереж. За словами вчених, останнім часом фахівці, що займаються дослідженнями процесів старіння, виявляють все більше біохімічних ознак, пов'язаних з віком. Вивчивши понад мільйон зразків крові, дослідники створили навчальну вибірку з оптимальним числом біохімічних показників, яку потім завантажили в 40 різних нейронних мереж. Мережі шукали приховані взаємозв'язки між складом крові та віком пацієнтів. Після оптимізації роботи нейронних мереж 21 з них об'єднали в єдиний ансамбль.

За допомогою нього вченим вдалося визначити найбільш важливі особливості, які відповідають із великою точностю за прогнозування віку.

Штучна нейронна мережа - це система простих процесорів, що нагадує по своїй організації мережі нервових клітин живого організму. Нейронні мережі навчають початковому набору даних, а потім вони знаходять складні залежності між ними та правильними відповідями.

Нагадаємо, що американські вчені з Медичного центру університету Раш в Чикаго знайшли зв'язок між зайвою вагою в області живота і пам'яттю.

Вчені стверджують, що власники "пивного пуза" значно більше ризикують втратити на старість пам'ять і страждати від маразму, ніж їх стрункі однолітки. Дослідники пояснюють такий феномен тим, що і в животі, і в головному мозку є протеїн PPARalpha.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: