Японські учені довели, що денний сон є небезпечним для здоров'я

Денний сон, що триває понад годину, може призвести до цукрового діабету.

Денна дрімота небезпечна для здоров'я. Такий висновок зробили японські медики з Токійського університету у своєму дослідженні, представленому на щорічній зустрічі Європейської асоціації з вивчення діабету в Мюнхені, повідомляє The Telegraph.

Так, дрімота у середньому на 45% підвищує ризик розвитку цукрового діабету другого типу, якщо людина постійно перебуває у напівсонному стані у денний час доби довше години.

За словами медиків, дрімота є ризиком для здоров'я людини через те, що під час напівсонного стану особа входить у нову фазу сну. Фаза швидкого сна триває близько години, а от через годину людину переходить у фазу повільного сну. Переривання цієї фази загрожує настанням інерції сну - психологічного стану, що супроводжується зниженням розумової і фізичної активності, а також ендокринних порушень, які призводять до розвитку цукрового діабету другого типу.

Нагадаємо, раніше британські біологи довели можливість "непорочного зачаття". Учені вперше створили повноцінний зародок, обійшовши фазу запліднення яйцеклітини і її злиття зі сперматозоїдом. Таким чином, це спрощує процес клонування в майбутньому.

Залиште свій коментар

Наступна публікація