Учені помітили ознаки зародження нової планети

Астрономи у Чилі помітили прогалини у хмарі пилу навколо молодої зірки, що свідчать про зародження нової планети.

У зоряній хмарі пилу навколо зірки TW Гідри, розташованої за 176 світлових років від Землі, учені помітили ознаки зародження нової планети. Про це повідомляє Російська служба ВВС.

Астрономи у Чилі за допомогою комплексу радіотелескопів помітили прогалини у хмарі пилу навколо молодої за астрономічними мірками зірки, якій усього лише 10 млн років. Ця хмара має форму диска і складається з дрібних частинок пилу і газу.

Учені вважають, що знайдені прогалини у хмарі свідчать про зародження нової планети. Розрахувавши її можливі габарити на підставі ширини пробілу, астрономи дійшли висновку, що планета незначною мірою перевищує за розміром Нептун.

Астрономи вважають, що йдеться про крижаного гіганта на зразок Нептуна й Урана.

Такий принцип зародження планети дуже цікавий ученим, оскільки з'ясувалося, що не завжди планети формуються за тими ж принципами, що і в Сонячній системі.

Нагадаємо, команда місії New Horizon пояснила походження регіону Мордор на Хароні — супутнику Плутона. До своїх висновків вчені дійшли, проаналізувавши дані New Horizon і провівши комп'ютерне моделювання. Останнє підтвердило припущення про природу Мордора.

Залиште свій коментар

Наступна публікація